.KLUB MALUCHA

Językowy klub dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat to idealny wstęp do nauki języka w szkole podstawowej. Autorski program CLA dla najmłodszych to gwarancja pełnego zanurzenia w języku. Wykorzystujemy otoczenie do rozwoju językowego dziecka, gramy, bawimy się oraz śpiewamy piosenki dzięki czemu uczymy się szybciej i efektywniej. Każda lekcja to niesamowita przygoda!

• TERMIN Wrzesień - Czerwiec
  • ZAJĘCIA 70 zajęć x 45 minut
Cena za kurs
Płatność semestralna
2 x 800 zł
Płatność w ratach
10 x 160 zł

• 2 egzaminy semestralne

.DZIECI I MŁODZIEŻ

Program OXFORD University Press dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Realizujemy program znacznie wybiegający poza podstawy programowe realizowane w szkołach państwowych. Podczas zajęć w przyjaznej atmosferze oswajamy dzieci i młodzież z językiem, trenujemy praktyczne podstawy językowe: czytanie, mówienie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Nasi uczniowie to finaliści i laureaci konkursów i olimpiad językowych.

• TERMIN Wrzesień - Czerwiec
  • ZAJĘCIA 70 zajęć x 60 minut
CENA ZA KURS
PŁATNOŚĆ SEMESTRALNA
2 x 850 zł
PŁATNOŚĆ W RATACH
10 x 170 zł

• 2 egzaminy semestralne

.EGZAMIN

Kurs kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym LUB egzaminu ósmoklasisty. Programy kursów egzaminacyjnych zostały opracowane na podstawie wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów - egzaminatorów CKE.

• TERMIN Wrzesień - Kwiecień
  • ZAJĘCIA 50 zajęć x 60 minut