.TEDDY EDDIE

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której
głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne
prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej:
gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z
obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo
wymagającymi recenzentami.

• TERMIN Wrzesień - Czerwiec
  • ZAJĘCIA 68 zajęć x 45 minut
Cena za kurs
1900 zł
Płatność semestralna
2 x 950 zł
Płatność w ratach
10 x 190 zł

• 2 egzaminy semestralne

.DZIECI I MŁODZIEŻ

Program OXFORD University Press dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Realizujemy program znacznie wybiegający poza podstawy programowe realizowane w szkołach państwowych. Podczas zajęć w przyjaznej atmosferze oswajamy dzieci i młodzież z językiem, trenujemy praktyczne podstawy językowe: czytanie, mówienie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Nasi uczniowie to finaliści i laureaci konkursów i olimpiad językowych.

• TERMIN Wrzesień - Czerwiec
  • ZAJĘCIA 70 zajęć x 60 minut
CENA ZA KURS
2000 zł
PŁATNOŚĆ SEMESTRALNA
2 x 1000 zł
PŁATNOŚĆ W RATACH
10 x 200 zł

• 2 egzaminy semestralne

.EGZAMIN

Kurs kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym LUB egzaminu ósmoklasisty. Programy kursów egzaminacyjnych zostały opracowane na podstawie wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów - egzaminatorów CKE.

• TERMIN Wrzesień - Kwiecień
  • ZAJĘCIA 50 zajęć x 60 minut